{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Büyük Beden Tişört

  Kiğılı Büyük Beden Tişört Modelleri

  Tişörtler erkekler için her ortamda giyebilecekleri en çok kullandıkları giysiler arasında yer almaktadır. Fakat büyük beden giyen erkeklerin kendi bedenlerine göre tişört bulabilme seçenekleri daha sınırlıdır. Kiğılı büyük beden giyen erkekler için de birçok farklı model sunarak istediğiniz tarzda büyük beden tişört modelleri bulabilmenize olanak sağlamaktadır. Kiğılı büyük beden tişört kategorisinde modaya uygun olarak tasarlanan ve küçük dokunuşlarla özgün hale getirilen tişört modellerine ulaşabilirsiniz. Büyük beden tişörtleri arasında polo yaka, V yaka ve bisiklet yaka olmak üzere pek çok farklı yaka modeli bulunmaktadır. Ayrıca tek renkten oluşan farklı tişört modellerinin de bulunmasının yanı sıra çizgili ve birbirinden farklı baskılara sahip modeller de yer almaktadır. Kiğılı'nın bazı tişört modellerinde düğme ve cep gibi farklı detaylara da yer verilmiştir. Daha çok açık renkli tişörtlerin hakim olduğu Kiğılı büyük beden koleksiyonunda her mevsim koyu renkli giyinmekten vazgeçemeyenler için de koyu renkli tişört modelleri satışa sunulmaktadır. Kiğılı'nın büyük bedenli tişörtlerinin modelleri rahat kalıplardan oluşmaktadır. Bu da hem kıyafetler içerisinde rahat hareket edebilmenize yardımcı olur hem de daha zayıf gözükmenize olanak sağlar.

  Büyük Beden Tişört Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kendinize en çok yakışacak ve tarzınızı en iyi yansıtacak büyük beden tişörtü seçebilmek için dikkat etmeniz gereken bir takım önemli ayrıntılar var. Büyük beden tişörtleri arasında birçok farklı model bulunmakta bu da size daha fazla seçme olanağı vermektedir. Modelin fazla olması karar vermenizi zorlaştırıyorsa siz kendinizi mutlu hissedeceğiniz modeli seçmelisiniz. İlk olarak hangi tarz giyinmekten zevk aldığınızı belirlemelisiniz ve bu doğrultuda kendinize en uygun modele karar vermelisiniz. Kiğılı ürün modelleri hem klasik giyinen hem de spor giyinen erkeklere hitap etmektedir. Bu nedenle tarzınız nasıl olursa olsun mutlaka kendinizi yansıtabileceğiniz modeli Kiğılı tişört modelleri arasından bulabilirsiniz. Etkili görünmek önceliğiniz olsa bile tişört seçiminde asla kaliteden ödün vermemelisiniz. Bu konuda da Kiğılı size yardımcı olmaktadır. Çünkü Kiğılı büyük beden tişört modelleri şık görüntüleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardığı gibi kalitesi ile de yıllarca eskimeden muhafaza edilebilmektedir. Kiğılı büyük beden tişörtleri günlük hayatta, spor yaparken, pikniklerde, gezilerde kısacası yaşamın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Büyük Beden Tişörtler İle Yapılabilecek Kombinler

  Kiğılı tasarımlarında zamanın modasına uygun fakat diğer tişörtlerden farklı olmasını sağlayacak ayrıntılara yer vermektedir. Büyük beden tişörtleri ile hem modaya uyumlu hem de benzeri olmayan orijinal tasarımlı büyük beden tişörtlere sahip olabilirsiniz. Kiğılı'nın sunmuş olduğu model çeşitliliği sayesinde büyük beden tişörtlerle birçok kombin oluşturabilirsiniz. Sadelikten hoşlananlar tek renkli tişörtlerle kombin oluşturabilirken hareketliliği sevenler baskılı tişört modellerini tercih edebilirler. Ayrıca tercihe göre düğmeli tişörtleri düğmelerini kapatarak ya da açarak farklı bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Kombin yaparken tişörtünüzün ayakkabılarınız ile olan uyumuna da dikkat etmelisiniz. Eğer klasik tarz bir ayakkabı giyiyorsanız daha çok polo yaka tarzı tişörtleri kullanabilirsiniz. Baskılı ve desenli büyük beden tişört modellerini ise spor ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Baskılı tişört tercih ettiğinizde giyeceğiniz pantolon ya da şortunuzun tek renkten oluşmasına özen göstermelisiniz. Eğer olduğunuzdan daha zayıf bir görüntü elde etmek istiyorsanız ise tişört seçimizi V yaka tişörtlerden yana kullanmalısınız. Enine çizgilerin daha kilolu boyuna çizgilerin daha zayıf gösterdiğini de tişört seçimi yaparken göz önünde bulundurmalısınız. Bütün bu ayrıntıları göz önünde bulundurduğunuzda Kiğılı büyük beden tişörtleri ile sizi en mutlu eden kombinleri yapabilirsiniz.

  Kiğılı Büyük Beden Tişört Fiyatları

  Kiğılı'nın özgün tasarımlarından oluşan tişört modelleri ile siz de estetik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Üstelik kaliteli şıklığa kavuşabilmek için çok fazla harcama yapmanıza da gerek yok. Çünkü kaliteli giyinmenin herkesin hakkı olduğunu düşünen Kiğılı, belirli aralıklarla ürünlerine uyguladığı fiyat indirimleri ile her bütçeye uygun fiyatlarla satış yapmaktadır.

  Kiğılı Büyük Beden Tişört Kampanyaları

  Beğenilen tişört modelleri ile erkeklerin ilgi odağı olan Kiğılı, müşterilerine birbirinden avantajlı kampanyalar yapması ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Kiğılı'nın uyguladığı sezon sonu, fırsat ürünleri, outlet ürünler gibi birçok kampanya ile siz de avantajlı fiyatlarla hayalinizdeki Kiğılı tişört modeline sahip olabilirsiniz.