{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Deniz Şortu Modelleri

  Havaların ısınması ile birlikte deniz sezonu açıldı ve deniz şortlarının da önemi arttı. Günlük şıklığını plajlarda da korumak isteyen beyler için Kiğılı birbirinden şık erkek deniz şortu modelleri sunuyor. Düz ve desenli modellerden oluşan Kiğılı koleksiyonunun deniz şortu modelleri bu yaza damgasını vuran sezonun moda renklerinden oluşmaktadır. Üstelik Kiğılı deniz şortları kusursuz görüntüsünün yanı sıra üstün kalite seviyesinde üretimi ve birinci sınıf kumaşları sayesinde güneş, havuz suyundaki klor ve denizin tuzlu suyu gibi olumsuz dış etkenlerden etkilenmemektedir. Bu da deniz şortlarının renklerinde ve formunda değişime uğramadan uzun süre kullanılabilmesini sağlamaktadır. Kiğılı erkek deniz şortu modellerinin iç kısmı file astardan oluşmaktadır. Bu sayede yüzerken ve hareket ederken cildinizin tahriş olmasını önlemektedir. Ayrıca havuz ve denizden çıktıktan sonra şortunuzun çabuk kuruyabilmesi ve kırışmaması için Kiğılı deniz şortları kaliteli polyester kumaşlar ile üretilmektedir. Kiğılı deniz şortlarının bel kısmında bulunan kaliteli ip ve lastik de belinize rahatlık sağlamaktadır. Kiğılı deniz şortu modellerinde bulunan cep kısımları da eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmenize olanak vermektedir. Ayrıca bu ceplerin fermuarlı olarak üretilmesi hem daha estetik bir görüntü oluşmasını sağlamakta hem de eşyalarınızın cebinizden düşmesini önlemektedir. Siz de Kiğılı'nın deniz şortları ile şıklığınızdan ve rahatınızdan ödün vermeden keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

  Deniz Şortu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

  Piyasada birçok desen, renk ve modelde deniz şortu bulunmaktadır. Ancak erkeklerin birçoğu deniz şortu alırken fazla düşünmeden hareket ederler. Fakat bu durum istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir. Özensiz bir şekilde alınan deniz şortu tatil keyfinizi yarıda bölerek yeni bir deniz şortu arayışına çıkmanıza sebep olabilir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için deniz şortu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktayı bilmeniz yararınıza olacaktır. Öncelikle alacağınız şortun mutlaka sağlam dikişli ve kaliteli bir kumaşa sahip olması gerekmektedir. Kullanım aşamasında zamanla sorun yaşamamak için bel bölgesindeki lastik ve iplerin dayanıklı olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Bu nedenle deniz şortunuz kesinlikle iyi bir markanın ürünü olmalıdır. Kalite konusunda en güvenebileceğiniz marka ise profesyonel kadrosu ve uzun yıllara dayanan deneyimi ile tabii ki Kiğılı'dır. Deniz şortu alırken kalite dışında dikkat etmeniz gereken bir başka önemli nokta ise vücudunuza uygun bir seçim yapmanız gerektiğidir. Kendi bedeninize göre bir deniz şortu tercih ederseniz hem daha şık bir görüntü elde edersiniz hem de gün içerisinde yürürken ve yüzerken daha rahat hareket edebilirsiniz. Ayrıca sıcak havalarda kullanacağınız için seçiminizi yaparken şortun rengine de dikkat etmelisiniz. Güneş ışınlarını koyu renklerin daha çok çektiğini göz önünde bulundurarak açık renkli ve açık tonlara yönelmeniz yararınıza olacaktır. Çabuk kuruyan deniz şortlarından yana bir tercih yapmanız da şortunuzun kullanım ömrünü uzatacaktır.

  Kiğılı Deniz Şortu Kombinleri

  Kiğılı'nın sunmuş olduğu çeşitli alternatifler ile birçok kombin yapabilirsiniz. Doğru kombin seçimleri ile sahil ve plajlarda da şıklığınızdan taviz vermek zorunda kalmazsınız. Şortunuzu sezonun en trend renkleri ile kombin yaparak sahil ve plajlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tek renkten oluşan düz deniz şortu giyecekseniz, şortunuzu değişik desenleri olan tişörtlerle ya da baskılı tişörtler ile kombin yapabilirsiniz. Böylece daha canlı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Eğer tercihinizi desenli deniz şortlarından yana kullanacaksanız sade desenleri olan tişörtleri tercih edebilirsiniz. Desenli deniz şortları ile tek renkten oluşan tişörtleri de kombin yapabilirsiniz.

  Kiğılı Deniz Şortu Fiyatları

  Kiğılı deniz şortları her vücut yapısına uygun olan tasarımı ile plaj ve sahilde de tarzınızı yansıtmanıza imkân sunuyor. Kiğılı'nın deniz şortları ile şık ve rahatlığı aynı anda yaşayabilirsiniz. Üstelik üstün kalitesi ile uzun bir süre eskimeden kullanılabileceğiniz için ek bir masrafa girmenize de gerek kalmaz. Kiğılı'nın sunmuş olduğu olumlu özellikler sadece bunlarla da sınırlı değildir. Çünkü Kiğılı fiyat konusunda da müşterilerine oldukça cömert davranmaktadır.

  Kiğılı Deniz Şortu Kampanyaları

  Yazın enerjisini yansıtan deniz şortu modelleri ile karşımıza çıkan Kiğılı, düzenlediği avantajlı kampanyalar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Siz de Kiğılı'nın bu tür kampanyalarından yararlanarak sahil ve plajlarda da şıklığınızı konuşturabilirsiniz.