{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Erkek Tişört

  Zamanın talepleri ve bireylerin estetik kaygılarına göre şekillenmekte olan moda ve tekstil sektörü her geçen gün yeni tasarımlar çıkarmaktadır. Şık, zarif ve güzel bir görünüm elde etmek isteyen bireyler tarzlarına göre sunulmakta olan bu ürünlerden satın almaktadır. Geçmişten bu zamana değin sürekli revaçta olan ve erkek bireylerin sıcak havalarda gözdesi olan tişörtler çokça rağbet görmektedir. Dolayısıyla bu rağbeti tatmin etmek adına Kiğılı tişört modelleri, birbirinden farklı model, tasarım ve detaylara sahip olmakta ve kaliteli kumaşı ile erkeklere konforlu ve şık bir giyimin kapısını aralamaktadır.

  Kumaşı itibarıyla cildinizde tahriş yapmayan, kullanımı sırasında kaşıntı ve rahatsız edici durumları kesinlikle yaşatmayan Kiğılı tişört modelleri fevkalade kaliteli ve titiz bir çalışma ile üretilmektedir. Bu itibarla erkekler tarafından her geçen gün talep görmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir.

  Kiğılı tişörtler her tarzı benimseyen erkeklere hitap etmesi açısından sabit bir modele sahip olmayıp, farklı detaylara, yaka biçimlerine ve renklere sahiptir. Günümüz modasını takip etmekte olup sade şıklığı ile sizlere güzel bir görünüm kazandırmaktadır.

  Kiğılı Tişört Modelleri

  Doğal olarak giyim tarzı bireyden bireye farklılık arz etmektedir. Zira giyim konusu estetik anlayışı ile belirlenmektedir. Bu ise öznel ve kişiye göre değişen bir husustur. Bu bağlamda üretilen çok farklı modellere sahip tişört modelleri vardır.

  Giyim tarzınızı sadelik üzerine temellendiriyorsanız; V yaka düz tişört ve bisiklet yaka düz tişörtleri seçebilirsiniz. Çünkü bu tişörtler fazla detaya sahip olmaması nedeni ile sizlerin sadelik üzerine benimsediği giyim tarzına uygun olmaktadır. Sade ama hoş bir görünüm bu tişörtlerin tercih edilmesi isabetli olacaktır.

  Kimi bireyler gibi tişört üzerinde yaka detayını seviyorsanız; Polo yaka tasarım regular fit tişört, polo yaka çizgili regular fit tişört, polo yaka tasarım regular fit tişört, polo yaka tasarım tişört, polo yaka çizgili tişört ve polo yaka düz slim fit tişörtleri tercih edebilirsiniz. Polo yaka tasarım tişörtler, istediğiniz yaka detayına sahip ve tasarım işlemi ile hareketlilik kazandırılmış tişört modelleridir. Aynı şekilde çizgili tişörtler ise hem polo yaka tişört istemekte hem de tişört üzerinde çizgi detayı sevmekte olan bireyler için biçilmiş kaftandır. Regular fit ve slim fit seçeneği ile de tişörtleri tarzınıza göre seçebilirsiniz. Üçgen ve atletik bir vücut yapısına sahipseniz bilhassa slim fit tişörtleri seçmelisiniz. Çünkü slim fit tasarımı ile vücudunuzu ön plana çıkarak ve hoş bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Eğer tişörtte slim fit tercih etmiyor ancak bol tişört de giymek istemiyorsanız bu noktada regular fit tişörtler ne bol ne dar kalıbı ile tam sizlerin istediği işlevi görecek ve tarzınızı yansıtacaktır.

  Tişört Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

  Erkekler, tişört seçerken pek fazla dikkatli davranmamaktadır. Ancak tişört seçimi oldukça hassas yapılması gereken bir konudur. Aksi takdirde alelade seçilmiş bir tişört bir yandan cildinizi rahatsız ederek konforu kaçıracak öte yandan estetik olmayan tasarımı ile şıklığına gölge düşürecektir. Vücut hatlarınıza tezat bir tişört seçimi, üzerinizdeki diğer parçalar ne kadar gösterişli ve şık olursa olsun onlara gölge düşürecektir. Bu itibarla seçtiğiniz tişörtlerin kalitesi ve estetik görünümü fevkalade önemlidir. Kumaş kalitesine dikkat edilmeli, üzerinizde nasıl durduğu ve güzel bir görünüm katıp katmadığı özenle incelenmelidir. Vücudunuza ve kombine ettiğiniz parçalar uyumlu olması, aradığınız şıklık için gereklidir.

  Tişörtler Nasıl Kombine Edilir

  Tişörtler bilhassa yaz aylarında erkek bireylerin vazgeçilmez parçalarıdır. Hemen hemen her parça ile eşsiz bir uyum göstermektedir. Özellikle şortlarla muhteşem bir uyum göstermekte olan tişörtler pantolonlar ile de tercih edilmekte ve uyumlu parçalarla bir araya geldiği takdirde enfes bir görünüm kazandırmaktadır.

  Hemen hemen her yerde kullanılabilen tişörtler bilhassa sahilde, parkta, evde, yürüyüş esnasında, işyerinde ve bir kafede tercih edilmektedir. Kullanışlı ve konforlu olması sebebi ile bireylere rahatlık sunarken öte yandan sade bir şıklık katmaktadır.

  Kiğılı Tişört Fiyatları

  Tişörtler modellerine, tasarımlarına ve kalitesine göre farklı fiyatlara satılmaktadır. Çok cüzi miktarlarla satın alabileceğiniz tişörtler sizlere güzel bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca yirmi dört saat gibi kısa bir sürede kargoya teslim imkânından da faydalanabilirsiniz.