{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "9K1E9KRVZ", "name": "Slim Fit Kruvaze Takım Elbise", "brand": "Kigili" , "price": 799.98, "position": 1, "sku": "9K1E9KRVZBF48", "variant": "Açık Kahve - Camel-F", "category": "Kruvaze Takım Elbise", "dimension10": "Floransa Kalıp", "dimension11": "TAKIM ELBİSE | TAKIM ELB. YÜNLÜ DÜZ", "dimension12": "", "dimension14": "9K1E9KRVZBF", "dimension15": "9K1E9KRVZBF48", "dimension16": " 2699 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "48", "dimension30": "50528" } ] } } }
  1 ürün bulundu
  % 70
  Erkek Giyim - Açık Kahve - Camel 48 Beden Slim Fit Kruvaze Takım Elbise
  (1 ürün bulundu)

  Kruvaze Takım Elbise

  Bir erkeğin gardırobunda tartışmasız, mutlaka olması gereken en önemli erkek giyim ürünü takım elbisedir. Takım elbisenin zorunlu olduğu bir iş yerinde çalışmıyorsanız, özel gece ve davetlere katılmıyorsanız dahi vücudunuza uygun bedende, pantolon paçasından kol uzunluğuna gerekli bütün tadilatları yapılmış, içine uygun gömleği, kravatı ve ayakkabısı muhakkak bulunan bir takım elbise kimi zaman hayat kurtarıcı kimi zaman ise etki yaratıcıdır. Ne zaman takım elbise giymenizi gerektiren bir ortama gireceğiniz hiç belli olmaz. Takım elbise alışverişi de aceleye gelecek bir süreç değildir. Öte yandan gereklilik olmasa dahi takım elbiselerin gündelik hayatta sosyal yaşamın içinde artık daha sık giyilen kıyafetler olduğunu hatırlatmak isteriz.

  Takım elbise modelleri tişört ve jean pantolon gibi parçalara göre daha pahalı kıyafetlerdir ve gardırobunuzda çok sayıda yer almazlar. Değişik renkte ve modelde gömlek modelleri, farklı desenlerde kravatlar ile kombin edilerek etkili bir havaya bürünebilirler. Bu nedenle takım elbise alışverişi sırasında iyi düşünülmeli, kişiye en yakışan ve uygun model seçilmeli, gardıroptaki gömlek, kravat gibi hazırda var olan parçalarla uyumu tekrar alışverişe çıkmayı engellemek için göz önünde bulundurulmalıdır. Takım elbise üzerinde taşıdığı resmiyete rağmen bir erkeği en çekici haliyle gösterecek, aynı zamanda hem çağdaş hem de geleneksel bir görüntü sağlayacak yegane kıyafet olmasıyla zevk sahibi bütün beylerin en çok özen gösterdiği kıyafeti olmalıdır.

  Kiğılı Kruvaze Takım Elbiseler Nasıl Giyilmeli

  Takım elbise modelleri çok yönlüdür. Vücuda oturması çok mühim olduğu için farklı vücut tiplerine ve ayrı stillere göre değişik modellerde gelirler. Kimi takım elbise modelleri, örneğin slim fit kesimli modeller daha modern bir havaya sahipken kimileri, yelekli takım elbise gibi modeller eskiye göz kırparlar. İş sizin nasıl görünmek, insanların hakkınızda nasıl düşünmelerini istediğinize kalır. Buna karar verdikten sonra size yakışacak, en çok beğendiğiniz rengi seçip gerekiyorsa ufak tadilatları yaptırıp dilediğiniz takım elbiseye sahip olmuş olursunuz.

  Takım elbise modelleri arasında en sevilenlerden biri de kruvaze takım elbiselerdir. Erkek giyiminde eleganlığın sembolü olan kruvaze takım elbise modelleri gerçekten kendine güvenen ve dikkatleri üstüne çekmekten çekinmeyen beylerin tercihidir. Kruvaze takım elbiseler ceketlerinin modellerinden dolayı önlerinin düğmelenmiş olmasını gerektirirler. Bu da size her daim profesyonel, disiplinli ve özenli bir erkek izlenimi verme imkanı oluşturur. Çift düğmeli olduğu için ceketin önünü kapatan düğmeleri değiştirerek hem rahat hem de ciddi bir duruşa sahip olursunuz. Kruvaze olması sayesinde ceket sizi çok daha ince ve zarif gösterecektir. Daha zayıf görünmek istiyorsanız kruvaze takım elbiseler ilk seçiminiz olmalıdır. Ceket ile uyum içinde olması için pantolonları da vücuda oturan dar bir kesime sahip olan bu takım elbiseler slim fit bir gömlek ve kontrast yaratan canlı renkte bir kravat ile çabasız bir şıklığa sizi ulaştıracaktır.

  Kiğılı Kruvaze Takım Elbise Modelleri

  Türkiye’deki erkek giyiminin yıllardır değişmeyen kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle en gözde markalarından biri haline gelmiş olan Kiğılı, takım elbise dendi mi akla ilk gelen tasarımları yaratıyor. Modelleri için en iyi tasarımcılarla çalışan Kiğılı aynı zamanda en kaliteli materyallerden yapılma kumaşları ve uzun yıllar boyunca edinilen tecrübe ile gelişmiş işçilikle birleştirerek gardırobunuzun en değerli parçalarını oluşturuyor.

  Kiğılı kruvaze takım elbiseler her vücut tipini ve her yaştan erkeği özenli, şık ve sofistike gösterebilecek şekilde tasarlanmıştır. Lacivert gibi klasik renklerin yanında canlı mavi tonlarıyla kişiliğinizi ortaya koyma ve kalabalıklar içinde fark edilme şansı sunan Kiğılı’nın özenle seçilmiş tonları gardırobunuzda hazırda bulunan çoğu renk gömlek, kravat ve mendille renk uyumu yakalıyor.

  Kiğılı Takım Elbise Fiyat ve Kampanyaları

  Kiğılı kruvaze takım elbiseler her mevsime ve iklime uyum sağlaması için yüksek yün oranlı kumaştan hazırlanmıştır. Sağlık için de çok önemli olan organik ipliklerin yoğunlukta olduğu kumaşlar çok az bir sentetik oranıyla takım elbisenizin şeklini korumasını ve üzerinizde olabildiği en iyi şekilde durmasını sağlar. İşçiliğinin kalitesi sayesinde uzun yıllar gardırobunuzda duracak olan Kiğılı kruvaze takım elbiseler başka yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Dönemsel indirim ve kampanyaları kaçırmamak için web sitemizi takipten çıkarmayın.