{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "9KUHCRF05", "name": "Püsküllü Peştemal", "brand": "Kigili" , "price": 24.90, "position": 1, "sku": "9KUHCRF05300", "variant": "Orta füme-0", "category": "Plaj Ürünleri", "dimension10": "Slim Fit", "dimension11": "EV TEKSTİLİ | PEŞTAMAL", "dimension12": "", "dimension14": "9KUHCRF0530", "dimension15": "9KUHCRF05300", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "STD", "dimension30": "36150" }, { "product_id": "9KUHCRF05", "name": "Püsküllü Peştemal", "brand": "Kigili" , "price": 24.90, "position": 2, "sku": "9KUHCRF05500", "variant": "Lacivert-0", "category": "Plaj Ürünleri", "dimension10": "Slim Fit", "dimension11": "EV TEKSTİLİ | PEŞTAMAL", "dimension12": "", "dimension14": "9KUHCRF0550", "dimension15": "9KUHCRF05500", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "STD", "dimension30": "36151" }, { "product_id": "9KUECRF04", "name": "Fonksiyonel Şezlong Havlusu", "brand": "Kigili" , "price": 44.90, "position": 3, "sku": "9KUECRF04F000", "variant": "Kum-0", "category": "Plaj Ürünleri", "dimension10": "Slim Fit", "dimension11": "EV TEKSTİLİ | ŞEZLONG HAVLUSU", "dimension12": "", "dimension14": "9KUECRF04F0", "dimension15": "9KUECRF04F000", "dimension16": " 159.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "STD", "dimension30": "36991" }, { "product_id": "9KUECRF04", "name": "Fonksiyonel Şezlong Havlusu", "brand": "Kigili" , "price": 44.90, "position": 4, "sku": "9KUECRF04Q000", "variant": "Antrasit-0", "category": "Plaj Ürünleri", "dimension10": "Slim Fit", "dimension11": "EV TEKSTİLİ | ŞEZLONG HAVLUSU", "dimension12": "", "dimension14": "9KUECRF04Q0", "dimension15": "9KUECRF04Q000", "dimension16": " 159.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "STD", "dimension30": "36987" }, { "product_id": "9KUECRF04", "name": "Fonksiyonel Şezlong Havlusu", "brand": "Kigili" , "price": 44.90, "position": 5, "sku": "9KUECRF045000", "variant": "Lacivert-0", "category": "Plaj Ürünleri", "dimension10": "Slim Fit", "dimension11": "EV TEKSTİLİ | ŞEZLONG HAVLUSU", "dimension12": "", "dimension14": "9KUECRF0450", "dimension15": "9KUECRF045000", "dimension16": " 159.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "STD", "dimension30": "36999" } ] } } }
  5 ürün bulundu
  % 69
  Erkek Giyim - Orta füme STD Beden Püsküllü Peştemal

  Püsküllü Peştemal

  79.99 24.90 TL
  % 69
  Erkek Giyim - Lacivert STD Beden Püsküllü Peştemal

  Püsküllü Peştemal

  79.99 24.90 TL
  % 72
  Erkek Giyim - Kum STD Beden Fonksiyonel Şezlong Havlusu
  % 72
  Erkek Giyim - Antrasit STD Beden Fonksiyonel Şezlong Havlusu
  % 72
  Erkek Giyim - Lacivert STD Beden Fonksiyonel Şezlong Havlusu
  (5 ürün bulundu)

  Plaj Ürünleri

  Çalışan ve iş hayatının yoğunluğu ile boğuşan pek çok kişi için hiç şüphesiz yaz tatilleri yılın en güzel zamanlarından birisidir. İşte böyle zamanlarda deniz kenarına tatile giderken bavula konulabilecek olan plaj ürünleri ise doğru markalardan seçilmeleri halinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanım olanaklarını sahiplerine sunabilmektedir. Buna göre siz de yaz tatili planınız için bavulunuzu hazırlıyor ve bir yandan da en kaliteli plaj ürünlerini en cazip fiyatlarla nasıl satın alabileceğinizi merak ediyorsanız Türkiye’nin en popüler markalarından birisi olan Kiğılı’nın yeni sezon plaj ürünlerine bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

  Kiğılı Yeni Sezon Plaj Ürünleri

  Her sene çıkardığı çok sayıda yeni koleksiyon ile müşterilerinin büyük beğenisini kazanan ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışı ile uzun yıllardır hazır giyim sektöründe lider markalar arasında üst sıralarda yer alan Kiğılı’da birbirinden şık ve son moda plaj ürünlerine ulaşabilmeniz mümkün.

   

  Buna göre Kiğılı’nın plaj ürünleri arasında ilk sırada plaj havlularından bahsedilebilir. Farklı renk seçenekleri ile hem kadınlara hem de erkeklere rahatlıkla hitap edebilecek Kiğılı marka plaj havluları, 70 santimetrelik enleri ve 1.5 metrelik boyları ile kolay kullanım olanaklarını da sahiplerine sunmakta. Yüzde yüz pamuktan üretilen Kiğılı marka plaj havluları, suyu hızla emmeleri sayesinde pratik kullanım imkânları nedeniyle de oldukça popüler.

   

  Kiğılı plaj ürünleri arasında yer alan fonksiyonel şezlong havluları, en az plaj havluları kadar yoğun ilgi görmekte. Birden fazla renk seçeneği ile Kiğılı müşterilerine geniş yelpazede bir seçim olanağı sunan Kiğılı marka fonksiyonel şezlong havluları, özel tasarımla üretilen cepli bölmelerinin şezlongun baş kısmına geçirilme özelliği sayesinde en rüzgârlı havalarda bile havlunuzu kolay bir şekilde kullanabilmenizi mümkün kılmakta. Cepli bölme özelliği ile kayma sorununu en aza indirmeyi başaran Kiğılı fonksiyonel şezlong havlularının cepli bölmelerini ayrıca arzu etmeniz halinde güneş gözlüğü, gazete ya da kitap koymak için de kullanabilirsiniz. Yüzde yüz pamuktan üretilen ve en az plaj havluları kadar kaliteli kumaşlardan tasarlanan fonksiyonel şezlong havlularını oldukça cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Ev Giyimine Uygun Peştamal ve Bornozlar

  Kiğılı yeni sezon plaj ürünleri içerisinde püsküllü peştamallar ve yine peştamal kumaşından üretilen peştamal bornozları da rahatlıkları ve kolay kullanımları nedeniyle tercih edebilirsiniz. Small bedenden XLarge bedene kadar temin edebileceğiniz peştamal bornozlar yüzde yüz pamuktan üretilmekte ve bu sayede oldukça yumuşak ve esnek bir giyim ürünü olarak sizi memnun etmeyi başarmaktadır. Farklı renk seçenekleri üzerinden tercih edebileceğiniz peştamal bornoz modellerini kolay ödeme yöntemleri sayesinde Kiğılı’nın resmî web sitesinden de gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

   

  Kiğılı plaj ürünleri içerisinde yer alan baskılı plaj havluları en az yetişkinler kadar gençlerin de yoğun ilgi gösterdiği özel üretim plaj ürünlerinden. Farklı renk opsiyonları ile sahiplerini oldukça memnun etmeyi başaran yüzde yüz pamuk ürünü baskılı plaj havluları çabuk kuruma özellikleri ile deniz kenarında en büyük dostlarınızdan birisi haline gelecektir. 70 santimetrelik eni ve 1.5 metrelik boyu ile hem kadın hem de erkekler için ideal bir plaj havlusu olabilecek olan bu havluları Kiğılı kampanyaları sayesinde piyasa fiyatlarının çok altında ücretlendirmeler ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

  Her Bedene Göre Deniz Şortları

  Türkiye’nin en önemli erkek giyim markalarından birisi olarak uzun yıllardır müşterilerini memnun etmeyi başaran Kiğılı’nın plaj ürünleri koleksiyonunda erkekler için üretilen son derece şık deniz şortlarından da bahsedilebilir. Hızlı kuruma özellikleri nedeniyle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Kiğılı marka deniz şortlarını düz ya da karışık desenli olacak şekilde satın alabilirsiniz. Yüzde yüz polyester kumaşlardan üretilen Kiğılı deniz şortları ideal uzunlukları ile deniz kenarında ve su içerisinde rahatlıkla hareket edebilmenize de olanak sunmakta.

   

  Kiğılı plaj ürünleri arasında son sırada birbirinden renkli ve cıvıl cıvıl plaj terliklerinden de söz edilebilir. Son derece dayanıklı şekilde üretilen Kiğılı marka plaj terlikleri, suya, güneşe ve darbelere karşı dirençli olmaları nedeniyle de oldukça popüler. Kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz çok sayıda modele sahip olan Kiğılı plaj terliklerini özel kampanyalar ile cazip fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

  Kiğılı Plaj Ürünleri İndirimleri

  Kiğılı’nın sık sık düzenlediği indirimler arasında plaj ürünlerinde yapılan kampanyalar da ön plana çıkmakta. Buna göre siz de Kiğılı’nın plaj ürünlerini beğeniyor ancak bütçenizi zorlamak istemiyorsanız Türkiye’nin lider markalarından olan Kiğılı’nın müşterilerini düşünerek hazırladığı özel kampanyalara göz atabilir ve ihtiyacınız olan tüm plaj ürünlerini oldukça hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.