{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Slim Fit Tişört

  Kiğılı Slim Fit Tişört Modelleri

  Tişörtler, erkek giyiminde modası asla geçmediği için her yıl ihtiyaç duyulan kıyafetlerdir. Her erkeğin gardırobunda mutlaka farklı modellerde birkaç tişört bulunmalıdır. Vücudu sararak hatlarını daha belirgin hale getiren dar kalıplı, yani slim fit tişörtler ise bu yılın gözde tişört modelleri arasında yer almaktadır. Dünya modasını yakından takip eden Kiğılı, en son trendler ile kendi özgün tasarımlarını harmanlayarak birbirinden güzel slim fit tişört modelleri ortaya çıkarmıştır. Kiğılı tişört koleksiyonunda çok fazla model çeşidi bulunmaktadır. Bu da Kiğılı'nın farklı zevklere göre tişörtlerinin olmasını sağlayarak herkese hitap edebilmesine olanak vermektedir. Bu yılın ön plana çıkan slim fit tişört modelleri ise polo yaka ve yarım İtalyan yaka düz kesimli slim fit tişörtlerdir. Ayrıca her yıl olduğu gibi bu yıl da V yakalı ve bisiklet yakalı tişörtler de oldukça fazla tercih edilmektedir. Tişörtler yılın her döneminde giyilebilse bile yaz aylarında daha çok tercih edildiği için Kiğılı, tişört koleksiyonunda daha çok açık renklere yer vermiştir. Kiğılı slim fit tişörtleri arasında tek renkten oluşan birçok farklı renklere sahip modele yer verse de çizgili ve değişik baskılara sahip slim fit tişört modellerine de rastlamanız mümkün. Ayrıca Kiğılı slim fit tişört modelleri arasında yer alan kol, yaka ya da cep kısımları tişörtün ana rengine göre daha koyu tonlarda olan tişörtler de farklı bir tarz çizmek isteyenler için oldukça ideal.

  Slim Fit Tişört Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

  Bu yılın modasına ayak uydurarak bir slim fit tişört almaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken birtakım şeyler olduğunu bilmelisiniz. Öncelikle alacağınız tişörtün ömrünün uzun olması için kaliteli bir ürün almaya özen göstermelisiniz. Ayrıca ürünün kaliteli olması kadar giydiğinizde hareketlerinizi kısıtlamaması gerekmektedir. Tişörtün içerisinde gün boyu duracağınız için rahat hissetmeniz önemlidir. Tüm bunların yanı sıra tabii ki tişörtün üzerinize yakışması da gerekmektedir. Tişörtü giydiğinizde kendinizi şık hissedebilmelisiniz. Kiğılı uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel bakış açısı ile bir tişörtte mutlaka olması gereken bütün özellikleri bir arada size sunmaktadır. Slim fit tişört seçiminde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer önemli nokta ise tişörtün üretiminde kullanılan kumaşın kalitesi ve türüdür. Kiğılı tişörtleri birinci sınıf pamuk ve polyester ile üretilmektedir. Kumaş içerisinde yer alan pamuk, teri daha çabuk emdiği için sağlık açısından önemlidir. Polyester ise tişörtün daha dayanıklı olmasını ve formunu uzun yıllar korumasını sağlamaktadır. Bu nedenle Kiğılı'nın slim fit tişörtleri bu iki tür kumaş karıştırılarak üretilmektedir. Böylece hem sağlıklı hem de dayanıklı ürünler elde edilmektedir.

  Slim Fit Tişört Kombinleri

  Kiğılı'nın slim fit tişört modelleri ile her ortama uyum sağlayabileceğiniz birbirinden şık ve farklı kombinler yaratabilirsiniz. Kot, kumaş, keten her tür pantolon ile yakışacak tişört modellerini Kiğılı’da bulabilirsiniz. Ayrıca Kiğılı'nın geniş renk seçeneği sunması da yapacağınız kombin olasılığınızı çoğaltmaktadır. Kiğılı’da model seçeneğinin çok olması ise kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz özgün kombinler yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Yapacağınız tişört kombinlerini nerede, nasıl bir ortamda giyeceğiniz ve çevrenize nasıl bir izlenim bırakmak istediğiniz de seçimlerinizle ilgili vereceğiniz kararlarda etken olabilir. Kiğılı'nın polo yakalı tişört modelleri ile daha ciddi bir görüntü elde ederken V yakalı ve bisiklet yakalı tişört modellerini de spor görünmek istediğinizde tercih edebilirsiniz. Ayrıca baskılı slim fit tişört modellerini de günlük hayatınızda ve sportif bir görünüme sahip olmak istediğinizde giyebilirsiniz.

  Kiğılı Slim Fit Tişört Fiyatları

  Kiğılı kalitesi ve şık tasarımları ile müşterilerini memnun ettiği gibi uyguladığı fiyat politikaları ile de müşterilerini memnun etme yolundadır. Kiğılı slim fit tişörtlerinin üretiminde kullanılan kumaş türlerinin farklı olması nedeniyle geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Ayrıca tişörtlerin fiyatları modellerine göre de farklılık göstermektedir. Kısacası her bütçeye uygun kaliteli binlerce tişört modeline Kiğılı sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Kiğılı Slim Fit Tişört Kampanyaları

  Erkek giyiminde eşsiz tasarımlarıyla modanın öncü markası olan Kiğılı, yıl içerisinde düzenlediği kampanyalar ile de müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Siz de Kiğılı'nın kampanyalarını takip ederek yüksek kaliteli tişörtlere daha uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz.