{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Erkek Düz Gömlek

  Düz Gömlekte Şıklığın Adresi Kiğılı

  Düz gömlek modelleri bilhassa erkek bireylerin gardıroplarında vazgeçemediği parçalardandır. Uzun dönemlerden bu zamana değin düz gömlekler, fevkalade rağbet görmekte ve kullanılmaktadır. Erkek bireylerin, gömleklere olan bu ilgisi şüphesiz gömleklerin şık ve zarif duruşundan kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bu ilgiyle orantılı, gömlek modelleri zamanla değişmekte ve çağın gereksinimlerine göre şekillenen modaya adapte olmaktadır. Bu itibarla pek çok model üretilmekte ve bu modeller erkek bireyler nazarında yeri doldurulamaz parçalardan olmaktadır.

   

  Düz Gömlek Hangi Kriterler Üzere Seçilir

   

  Düz gömlekler; tarzınızı ortaya koyması, vücudunuzu ön plana çıkarması ve şıklığın tamamlayıcı unsuru olmasından dolayı en gözde parçalardan birisidir. Dolayısıyla birtakım kıstaslara göre kombine edilmelidir.

   

  Düz gömlek satın almak istiyorsanız evvela aklınızdaki tasarımı net bir şekilde düşünüp karar vermelisiniz. Sonrasında ise vücudunuzu tanımanız gerekmektedir. Zira vücudunuza uygun bir gömlek seçimi yapılmadığı durumda, gömlek üzerinizde fevkalade sevimsiz duracaktır. Bu itibarla sizler öncelikle vücudunuzu tanımalı ve ardından vücut hatlarınız, kilonuz ve boyunuz gibi özellikler doğrultusunda bir gömlek seçmelisiniz. Vücut yapınızı bilmeli ve aklınızdaki modelle uyum içerisinde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Söz gelimi, ince bir vücuda sahip değilseniz slim fit bir gömlek seçmemelisiniz.

   

  Gömlek seçimi yapılırken dikkat kesilmeniz gereken bir başka husus ise seçtiğiniz gömleğin kumaş türü olmalıdır. Bu noktada seçilen gömleğin kumaşının pamuk olmasına özen göstermek oldukça önem taşımaktadır. Çünkü pamuk, cildinize olumsuz tesir yapmak yerine bilakis hassas yüzeyi ile rahat etmenizi sağlar.

  Düz Gömlek Modelleri Nasıl Kombine Edilir 

  Düz gömlek seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken kriterler nasıl önemli ise, alınan düz gömleği kombine etmek ve bunu doğru uygulamak da o denli önem taşımaktadır. Eğer spor giyinmekten hoşlanıyorsanız ve beden yapınız buna müsait ise uzun kol tasarım spor gömlekler sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Bir yandan tarzınızı yansıtırken öte yandan sportif bedeninizi öne çıkaracaktır. Elbette seçilen spor gömleğe uygun, resmi olmayan pantolonlar tercih edilmemelidir. Söz gelimi koyu renkli kot pantolon gibi sportif bir seçim size eşsiz bir görünüm kazandırmaktadır. Gömleğinizin tasarımı ile uyum içerisinde olan bu parçalar sizlerin görünümünü oldukça şık ve göz alıcı kılmaktadır.

   

  Spor giysi sevmiyorum daha çok klasik modeller giymekteyim diyorsanız bu noktada sizler için en uygun model uzun kol düz klasik ve kısa kol düz klasik gömleklerdir. Düz klasik gömlek modelleri klasik kumaş pantolon ve koyu renk klasik ayakkabılar ile fevkalade uyum göstermektedir. Sizler de kombininizi bu yönde yapabilir klasik parçalarınıza, klasik gömleğinizi tamamlayıcı unsur olarak kullanabilirsiniz. Yahut alışılagelmişin dışında gömlek modelleri tercih ediyor ve bedeniniz sportif bir yapıya sahip ise bu noktada ata yaka slim fit gömlek tercih edebilirsiniz. Kesimi itibarı ile yaka detayı eklenen ve gömleği farklı bir görünüme kavuşturan bu detay oldukça beğenilen modeller arasında yerini almaktadır. Slim fit kesimi dolayısıyla beden yapınızı öne çıkaran bu modeller, bol olmayan pantolonlar ile kombine edildiği takdirde görünüm itibariyle gayet hoş karşılanmaktadır. Uzun kol örme slim fit gömlekler ve uzun kol saten slim fit gömlekler de bu noktada tercih edilebilir modellerdendir.

   Düz Gömlek Modelleri Nerelerde Kullanılır

  Şayet seçtiğiniz gömlek uzun kol tasarım spor gömlekler veya slim fit gömlekler ise; günlük kullanımda gayet rahat edebilirsiniz. Herhangi bir gezinti veya resmi olmayan bir mecraya gidebilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tasarımı sebebi ile sportif yapısı, sizlerin gömlek içerisinde rahat etmenizi sağlamaktadır. Uzun veya kısa kol düz klasik gömlek modeli tercih ediyorsanız; iş yeri ortamında, resmi görüşme ve toplantılarda bu modeller gayet kullanışlı olmaktadır. Zira kesimi sayesinde klasik duruşu ile bu ortamların atmosferine uygun düşmekte ve tarzınızı yansıtmaktadır. Uyumlu parçalar ile kombine ettiğiniz durumda, eşsiz ve göz kamaştıran bir görünüme sahip olacaksınız.


   Kiğılı Düz Gömlek Fiyatları


  Düz gömlekler, farklı tasarım ve kumaş türleri ile pek çok çeşitte vücut bulmaktadır. Dolayısıyla sabit bir fiyatı olmamakta, gömleğin niteliklerine göre farklılık göstermektedir. Kumaş kalitesi, estetik beğenilere ve modaya uygun kesimi ve sair unsurlar, gömlek fiyatlarının belirleyici unsurlarıdır. Kalitenin adresi Kiğılı erkek giyim sayesinde uygun fiyata etkin görünüme sahip gömlek modellerine ulaşabilirsiniz.