{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

için Kiğılı Önerileri

  Ödeme Seçenekleri

  Siparişimi nasıl ödeyebilirim?

  kigili.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi kredi kartı, banka kartı, kapıda ödeme ve BKM Express ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

  Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayınız.

  Sitemizde 3D Secure ile gönül rahatlığında alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu işlem sayesinde kart bilgileriniz hiçbir surette kayıt altında tutulamaz ekstra işlem yapılamaz. Kredi kartı ile tek çekim ve peşin fiyatın taksitli alışverişler yapabilirsiniz.

  Dilerseniz siparişinizi kapıda ödeme yöntemini kullanarak da satın alabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizde kapıda ödeme ücreti olarak 9 TL alınmaktadır. Ürün ücretini kargo firmasına kapıda nakit yada kredi kartı ile tek çekim olarak yapabilirsiniz.

  www.kigili.com sitesinde sunulan 12 taksit fırsatı sadece 400 TL ve üzeri alışverişlerde anlaşmalı bankaların pos cihazlarında geçerlidir. Bankanın sunmuş olduğu +taksit uygulaması ile birlikte toplam uygulanacak olan taksit sayısı 12’dir.

  Örneğin; 400 TL ve üzeri anlaşmalı banka posu ile yapılacak olan 12 taksitli alışverişlerde bankanın sunmuş olduğu + taksit düşülerek taksit seçenekleri çıkmaktadır.