{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Kiğılı Önerileri

  Değerli Müşterimiz,

  Covid-19 Pandemisi sebebiyle içinde bulunduğumuz bu dönemde, Türkiye genelinde tüm kargo firmalarının dağıtım süreçlerinde aksamalar ve yoğunluklar bulunmaktadır. Bu nedenle, teslimat ve kargo alım süreçlerinde ön görülemeyen gecikmeler yaşanabilmektedir.

  Bu süreçte Kiğılı olarak, Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü tüm önlemleri en üst düzeyde uygulayarak hazırlanan siparişlerinizin, güvenli ve en hızlı şekilde kargoya teslim edilmesi için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sizin için özenle hazırladığımız ürünlerinizin kargo firmasına aynı gün içerisinde teslim edilmesi talebinde bulunup, siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için iş ortaklarımızla düzenli iletişim halinde olarak sürece katkı sağlıyoruz. Ürünlerinizi kargoya teslim ettiğimiz anda sizleri SMS ile bilgilendiriyoruz. Kargo firmasının siparişi sistemine tanıtmasının akabinde, siparişinizi üyeliğiniz altında bulunan “Siparişlerim” sayfamızdan kolayca takip edebilirsiniz.


  Unutmayınız, bu dönemde iade ve değişim sürecimiz 365 güne uzatılmıştır. Özellikle hediye ve özel gün siparişlerinizi oluştururken kargo nedeniyle olası gecikmeleri göz önünde bulundurmanızı rica eder, erken verilecek siparişlerin bu süreçte hedeflenen teslim süreleri açısından önemini hatırlatmak isteriz.


  Satın almış olduğunuz ürün/ürünler stok durumlarına göre E-ticaret Operasyon Merkezimizden veya mağazalarımızdan kontrol edilerek çıkışı yapılmaktadır. Siparişinizde birden fazla ürün bulunması ve tek stok merkezinden temin edilememesi durumunda siparişinizin en hızlı sürede tarafınıza ulaşabilmesi için; stoğun mevcudiyetine göre E-ticaret Operasyon Merkezi ya da mağazalarımızdan ayrı ayrı teslimat adresinize gönderilecektir. Satın almış olduğunuz ürünler ürün cinsine göre özel Kiğılı kargo poşetleri veya koli kutuları ile gönderilmektedir. Askılı/askısız tüm ürünlerde gamboç gönderimimiz bulunmamaktadır.


  Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

  Teslimat

  Covid-19 pandemisi süresince sipariş hazırlama ve paketleme sırasında alınan hijyen tedbirleri nelerdir?

  Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Tüm ekip üyelerimiz Covid-19 pandemi tedbirleri çerçevesinde; koruma ve korunma yöntemleri hakkında detaylı bilgilendirilmiştir. Genel Merkez ve Lojistik depolarımız dezenfekte edilmiş, ekip arkadaşlarımızın kolay ulaşabileceği hijyen noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir. Kigili.com’dan verdiğiniz siparişlerin hazırlandığı tüm alanları belirli aralıklarla dezenfekte edilmeye devam etmektedir. Maske ve eldiven ile çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde siparişlerinizi en güvenilir şekilde sizler için hazırlıyoruz. Siparişleriniz en güvenli şekilde, sizler için en az temas ile hazırlanmaktadır.

  Covid-19 pandemisi süresince vereceğimiz online siparişler için kargo ücreti nedir?

  Pandemi tedirleri süresince ürünlerimize kolay ulaşabilmeniz adına standart kargo gönderimlerinde; Kiğılı markalı ürünlerde kargo ücreti alınmamaktadır. *Kiğılı markalı ürünler haricinde 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Aynı günde teslimat hizmetimizin ücreti 19.90 TL’dir.

  Covid-19 pandemisi süresince mağazadan siparişimi teslim alabilir miyim?

  Covid-19 tedbirleri alınarak mağazalarımız hizmete açıldığı için siparişinizi oluştururken, mağazadan teslim seçeneğini işaretlediğinizde, size en uygun olan mağazamızdan siparişinizi teslim alabilirsiniz. Siparişiniz mağazamıza ulaştığında, tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Covid-19 pandemisi süresince sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

  kigili.com sitesinde vermiş olduğunuz siparişler ortalama 1 - 7 iş günü (kampanya ve özel günler hariç) içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacaktır. 24 saatte kargoya teslim uygulamamız yoğun kampanya dönemleri haricinde, sadece hafta içi 14:00’a kadar oluşturulan siparişler için geçerlidir! Hafta sonu ve mesai saatleri dışındaki siparişler, takip eden iş gününden itibaren işleme alınmaktadır. Yoğunluk dönemlerinde siparişlerinizin çıkış ve teslimat süresi biraz uzayabilir. Siparişinizin adresinize ulaşması, kargo firmalarının ortalama teslimat sürelerine, yoğunluk ve adresin bulunduğu il, ilçe ve bölgeye göre farklılık gösterebilir.