{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Kiğılı Önerileri


  Teslimat

  Covid-19 pandemisi süresince sipariş hazırlama ve paketleme sırasında alınan hijyen tedbirleri nelerdir?

  Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Tüm ekip üyelerimiz Covid-19 pandemi tedbirleri çerçevesinde; koruma ve korunma yöntemleri hakkında detaylı bilgilendirilmiştir. Genel Merkez ve Lojistik depolarımız dezenfekte edilmiş, ekip arkadaşlarımızın kolay ulaşabileceği hijyen noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir. Kigili.com’dan verdiğiniz siparişlerin hazırlandığı tüm alanları belirli aralıklarla dezenfekte edilmeye devam etmektedir. Maske ve eldiven ile çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde siparişlerinizi en güvenilir şekilde sizler için hazırlıyoruz. Siparişleriniz en güvenli şekilde, sizler için en az temas ile hazırlanmaktadır.

  Covid-19 pandemisi süresince vereceğimiz online siparişler için kargo ücreti nedir?

  Pandemi tedirleri süresince ürünlerimize kolay ulaşabilmeniz adına Kiğılı markalı ürünlerde kargo ücreti alınmamaktadır. *Kiğılı markalı ürünler haricinde 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

  Covid-19 pandemisi süresince mağazadan siparişimi teslim alabilir miyim?

  Covid-19 tedbirleri doğrultusunda mağazalarımızın hizmetine geçici bir süre ara vermiş bulunmaktayız. Bu sebepten dolayı geçici bir süre mağazadan teslimat hizmetimiz olmayacaktır.

  Covid-19 pandemisi süresince sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

  kigili.com sitesinde vermiş olduğunuz siparişler ortalama 1 - 7 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacaktır. 24 saatte kargoya teslim uygulamamız yoğun kampanya dönemleri haricinde, sadece hafta içi 14:00’a kadar oluşturulan siparişler için geçerlidir! Hafta sonu ve mesai saatleri dışındaki siparişler, takip eden iş gününden itibaren işleme alınmaktadır. Yoğunluk dönemlerinde siparişlerinizin çıkış süresi biraz uzayabilir.