{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Kiğılı Önerileri

  İade Bilgileri

  Aldığım ürünlerin iade ve değişimini nasıl yapabilirim?

  Satın almış olduğunuz ürününüz için, iade ve değişim koşulları çerçevesinde, 12 ay süreyle iade ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim işlemlerinizi tüm Kiğılı mağazaları ve kigili.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece kigili.com sitesinden yapabilirsiniz.

  kigili.com Ürün İade Şartları

  Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de Kiğılı Giyim Tic. AŞ: Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz.

  İade ve Değişim Şartları:

  6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yada değişim yapabilirsiniz. Cayma hakkı kapsamında siparişinizi oluştururken ödemiş olduğunuz kargo ücreti tarafınıza iade edilmektedir.

  Satın almış olduğunuz ürünü iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade , 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

  Değişim işlemlerinizi tüm Kiğılı mağazaları ve kigili.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece kigili.com sitesinden yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır.

  Değişim işlemleri sipariş verdiğiniz ürünün sadece renk ve bedeni ile yapılabilmektedir.

  İade/değişim işlemleriniz için tarafımıza göndermiş olduğunuz paketinizde talebinizle ilgili herhangi bir bilgi bulunmaması durumunda ilgili sipariş iade işlemine tabi olacaktır.

  Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi;

  *UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak V6X898 Kiğılı hesap koduyla gönderebilirsiniz.

  Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderim ücretlerinin ise müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

  İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin mağazalarımızda sadece değişimi yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir.

  Yurtdışı siparişlerinizde iade ve değişim yapılamamaktadır.

  İç giyim ve konsinye* ürünlerde hijyenik koşullar nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır. *Konsinye ürünler, Kiğılı markalı olmayan ürünlerdir.

  İade Şartları:

  Ürün ambalajı açılmış (Parfüm, Güzellik ve Kozmetik ürünleri hariç) olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır. Parfüm, Güzellik ve Kozmetik ürünlerde ürün ambalaj ve etiketleri zarar görmemeli ve ürün açılmamalıdır. İç giyim ürünlerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

  Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

  E-ticaret Lojistik Merkezi

  Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:22 6513 Ada 7 Parsel Tepeören-Tuzla/İstanbul )

  Tel: 0 850 250 1938 (Hafta İçi 08:00 - 19:00 & Hafta Sonu: 10:00 - 19:00)

  Fax: 0 212 689 08 16

  Lütfen Unutmayın...

  Kiğılı'dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir. Mağazalarımızdan iade işlemi yapılmamaktadır.

  Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

  Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün Kiğılı Giyim Tic. A.Ş'a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

  Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.' ın herhangi bir etkisi yoktur.)

  Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise onlinedestek@kigili.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.