{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "7YOVJE752", "name": "Bağcıklı Nubuk Casual Ayakkabı", "brand": "Kigili" , "price": 179.90, "position": 1, "sku": "7YOVJE752C342", "variant": "Krem-3", "category": "Nubuk Ayakkabı", "dimension10": "", "dimension11": "AYAKKABI | SPOR AYAKKABI", "dimension12": "", "dimension14": "7YOVJE752C3", "dimension15": "7YOVJE752C342", "dimension16": " 499.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "42", "dimension30": "54682" }, { "product_id": "9YOZJE957", "name": "Nubuk Loafer Ayakkabı", "brand": "Kigili" , "price": 349.99, "position": 2, "sku": "9YOZJE9575040", "variant": "Lacivert-0", "category": "Nubuk Ayakkabı", "dimension10": "", "dimension11": "AYAKKABI | SICAK YAZ AYAKKABI", "dimension12": "", "dimension14": "9YOZJE95750", "dimension15": "9YOZJE9575040", "dimension16": " 699.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "40", "dimension30": "59456" }, { "product_id": "7YOVJE752", "name": "Bağcıklı Casual Ayakkabı", "brand": "Kigili" , "price": 179.90, "position": 3, "sku": "7YOVJE7525340", "variant": "Lacivert-3", "category": "Nubuk Ayakkabı", "dimension10": "", "dimension11": "AYAKKABI | SPOR AYAKKABI", "dimension12": "", "dimension14": "7YOVJE75253", "dimension15": "7YOVJE7525340", "dimension16": " 499.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "40", "dimension30": "9035" } ] } } }
  3 ürün bulundu
  % 50
  Erkek Giyim - Lacivert 40 Beden Nubuk Loafer Ayakkabı

  Nubuk Loafer Ayakkabı

  699.99 349.99 TL
  % 64
  Erkek Giyim - Lacivert 40 Beden Bağcıklı Casual Ayakkabı

  Bağcıklı Casual Ayakkabı

  499.99 179.90 TL
  (3 ürün bulundu)

  Kiğılı Nubuk Ayakkabı Modelleri

  Giyim sektöründe olduğu gibi ayakkabı sektöründe de öncü olan Kiğılı, sizlere bir çok ayakkabı modeli sunuyor. Kombinlerin en büyük tamamlayıcısı olan ayakkabılar satın alınırken belli özelliklere dikkat edilmektedir. Bunların içinde her kıyafetle uyum sağlayanlar öncelikli olarak tercih edilmektedir. Sokağa çıktığınızda günlük, spor kıyafetinizin altına ya da klasik kombinlerinize ne yakışır diye düşünüyorsanız nubuk ayakkabı modelleri gardırobunuzun vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alacaktır.

  Bazı zamanlarda giyeceğimiz kıyafetlere kolay karar versek de ayakkabı seçimi işkence haline gelebilmektedir. Hiçbir ayakkabıyla kıyafet uyumu sağlanmamaktadır. Böyle zamanlarda her kıyafetle bütünlük sağlayabilecek bir kurtarıcınız var. Bu ayakkabı modelleri ne giysem diye düşünmeden sizi istediğiniz günlük şıklığınıza kavuşturacak. Nubuk ayakkabı modelleri içerisinde her zevke hitap eden modeller yer almaktadır. Bu modellerin özelliklerini inceleyerek siz de ayak sağlığınıza en uygun ve görsel olarak sizi tatmin eden ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Nubuk ayakkabı modelleri, genel başlıklar halinde nubuk loafer ve eva tabanlı olanlar olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır.

   

  Spor Giyiminizi Tamamlayın

  Spor giyinmeyi seven, her ortamda rahat olmam lazım diyen kişilerdenseniz kıyafetlerinizi nubuk spor ayakkabı modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde tamamen uyumlu ve dikkat çekici bir görünüme kavuşacaksınız. Günlük giyimde şıklığına önem verenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

  Özel günlerde ya da iddialı görünmek istediğiniz bir gün takım elbiselerinizin altına ne giyeceğinizi bir türlü bulamadınız mı? Aslında çözüm basit. Bu kategorideki loafer ayakkabı modelleri yardımınıza koşmakta. Bu ayakkabılarla kombin yaparak istediğiniz görünüme kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yüzde 100 deri tasarımı sayesinde daha da elit bir duruşa sahip olmanız mümkün. Kiğılı size birçok seçenek sunarak, sadece alternatifler arasından seçim yapmanızı sağlıyor.

  Her insanın tercih ettiği ayakkabı modeli farklıdır. Bu ayakkabı modellerinde görüntü, tasarım, kullanılan deri gibi birçok faktör tercih edilme nedenlerini değiştirmektedir. Taban tercihleri de kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bazıları tabanı düz olan ayakkabı modelleri konusunda ılımlıyken, bazıları da görüntü, rahatlık gibi birçok faktörden kaynaklı olarak tabanlı ayakkabılardan yana seçim yapmaktadır. Tabanlı ayakkabı tercih edenler arasında eva taban nubuk ayakkabı modelleri, en çok beğenilenler arasında yer almaktadır.

  Nubuk Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Sağlık her şeyin başında gelmektedir ve ayak sağlığının yeteri kadar korunamaması durumlarında birçok sağlık sorunu ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken önemli kriterler bulunmaktadır. İlk olarak ayağınıza dar ya da olduğundan bol gelen ayakkabılar, ayaklarda şişme ya da kesme gibi problemler ortaya çıkarır. Bunların önüne geçmek için ayak numaranızı iyi tanımanız ve buna göre tercihlerinizi şekillendirmeniz gerekmektedir.

  Deri tasarımlar ayakkabı modellerinde dikkat çekmektedir. Bunun kalitesiz olması ayaklarda rahatsızlık, hava almaması gibi zararlar ortaya çıkarmaktadır. Bunun için ayakkabı satın alırken derisinin kalitesine bakarak seçim yapmalısınız. İsteğinize göre vizon, lacivert, siyah ve diğer renkler arasında seçim yapabilirsiniz.

  İnternet üzerinden alışveriş yapmak yerine, mağazaya gidip ayakkabıları deneyerek tercih yapmanız daha tatmin edici olacaktır. Ayağınıza uyup uymadığını deneyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

  Nubuk Ayakkabı Fiyatları

  Yüksek fiyatlı ayakkabılar birçok kişinin hayallerini süslese de bütçeye ağır gelmesi sebebiyle sadece hayal olarak kalmaktadır. Böyle anlarda kurtarıcı melekler sayesinde istediğiniz ayakkabıları elde edebilirsiniz. Kiğılı size bu alanda hizmet vermek için tüm gücüyle çaba göstermektedir.

  Ayakkabılar kalitesine, tasarımlarına ve işçiliğine göre farklı fiyatlar altında raflarda kendilerine yer bulmaktadır. Bu şekilde herkes bütçesine uygun olan ayakkabıyı alabilmektedir. Uygun fiyatlar olduğu gibi yüksek fiyatlarda bulunmaktadır ve beğendiğiniz, uygun gördüğünüz nubuk ayakkabı modelini gönül rahatlığıyla satın alabilir, gardıroplarınızın baş köşesinde yer açabilirsiniz.

  Neden Kiğılı

  Kiğılı, kendini ispat etmiş ve kalitesiyle ün salmış bir giyim markasıdır. Diğer ürünlerde olduğu gibi rugan ayakkabı seçeneklerinde de işçilik oldukça başarılıdır. Farklı, tanınmamış yerlerden alınan ürünler çabuk eskime yapar ve kişinin sağlığı için de tehlikeli bir hâl oluşmasına sebep olur. Ancak bu ayakkabıları gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Zarar vermeyen, ayağın şeklini alan bu ayakkabılar her açıdan olumlu özelliklere sahiptir. Bu nedenle bir çok kesim tarafından istikrarlı bir şekilde tercih edilmektedir.