{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  Kitap

  1 ürün listeleniyor
  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "8L89AKBMY", "name": "Bir Markayı Yaratmak", "brand": "Kigili" , "price": 30, "productStockInfo": "True", "position": 1, "sku": "8L89AKBMY0000", "variant": "RENKSİZ-0", "category": "Kitap", "dimension10": "", "dimension11": "KİTAP | KİTAP", "dimension12": "", "dimension14": "8L89AKBMY00", "dimension15": "8L89AKBMY0000", "dimension16": " 30 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "STD", "dimension30": "20502" } ] } } }

  Abdullah Kiğılı Kitapları

  Uzun yıllardır erkek giyiminde söz sahibi olan ve erkek gardıroplarını donatan Kiğılı, kaliteyi, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Takım elbise, pantolon, ceket, yelek, gömlek gibi onlarca ürünün bulunduğu giyim koleksiyonu, şapka, ayakkabı, kemer, cüzdan gibi Kiğılı aksesuarlar ile tamamlanarak şıklığınızı artırıyor. Hem spor hem klasik tarzı sevenlere hitap eden marka, hayatınızın her anına şahitlik ediyor. Her beden ve her zevke uygun tasarımlar, modern çizgileriyle bulunduğunuz her yerde şıklığınızla öne çıkmanızı sağlıyor.

   

  1938 yılında kurulduğunda erkek giyimi için kumaş satışı yapan marka, 1965 yılında üretime geçerek 1969 yılında ilk mağazasını Beyoğlu’nda hizmete açtı. Bugün, Türkiye’de 207 ve yurt dışında 24 mağaza ile hizmet veren marka, kurulduğu ilk günden beri dünyanın moda devleri arasına girmeyi hedefledi. Kiğılı, 1800 çalışanı ile yılda 6.500.000 adet üretim yapıyor. Marka, usta terziliği ve birinci sınıf kumaşı ile şık ve kaliteli ürünlerini beğeninize sunuyor. Her bedene uyum sağlayan ürünler, haftanın her günü, ister iş toplantısında ister arkadaş buluşmasında olun, sizlere en konforlu giyim deneyimi yaşatıyor.

  Abdullah Kiğılı - Bir Markayı Yaratmak

  Markanın yaratıcısı Abdullah Kiğılı’nın hayatı Kiğılı markasının gelişiminden ayrı düşünülemez. “Bir Markayı Yaratmak” adlı kitap Abdullah Kiğılı’nın başarı dolu hayatını ve bu hayatın bir parçası olan Kiğılı markasının yaratılma hikayesini konu alıyor. 300 sayfalık kitap gazeteci Nuri M. Çolakoğlu tarafından kaleme alındı. Abdullah Kiğılı’nın herkese ilham veren derslerle dolu yaşamı, keyifli anekdotlarla okurlarını kimi zaman gülümsetiyor.

   

  Abdullah Kiğılı’nın babalığı, dedeliği, sporun her dalına uzanan sporsever kişiliği ve yöneticiliğine ilişki her şey kitabın akıcı ve yalın dili sayesinde bir solukta okunuyor. İstanbul’a göçen ailesinin en küçük oğlu olan ve babasının dükkanında zanaatin inceliklerine merak salan Abdullah Kiğılı’nın ticaretle tanışması Sultanhamam’da keten mendil satışı ile oluyor. Kitap, Kiğılı’nın yaşam öyküsünü babasının dükkanında başlatarak sürükleyici bir dille bugüne taşıyor.

  Perakende Devine Dönüşen Marka

  Ailesi ile birlikte Bingöl’den Malatya’ya, oradan da İstanbul’a göçen Abdullah Kiğılı babasının köhne kumaş dükkanını dönemin gereksinimlerine uygun hale getirerek perakende devi olma yolunda ilk adımı atıyor. Beyoğlu’nda açılan ilk Kiğılı mağazası, o dönemin en iyi kumaş üreticisi olarak bilinen Altınyıldız’ın patronu Osman Boyner ile ortaklığın öncüsü oluyor. Bu ortaklık ile Beyoğlu’nda ilk Beymen mağazası faaliyet geçiyor ve devamında Abdullah Kiğılı, kendi hazır giyim atölyesini kuruyor.

   

  İlk Kiğılı marka ceketleri ve erkek takım elbiseleri gittikçe genişleyen ürün yelpazesi takip ediyor. Marka, bugün haftanın her günü için şık ve rahatlık sunan kombin alternatifleri sunuyor. Kitapta Kiğılı’nın sektördeki arabuluculuğu, dert babalığı ve sporseverliği de kaleme alınıyor. Kitap, aynı zamanda Fenerbahçelilerin de babası olan Abdullah Kiğılı’nın, güreşten futbola kadar sporun her dalına gönül verdiği anlatıyor. Sporseverliği ve yöneticiliği dışında Kiğılı’nın mutlu bir aile hayatı var. Kiğılı üç kız babası ve beşi erkek biri kız olmak üzere altı torun sahibi.     

  Kiğılı Kitap Fiyatı

  75 yıllık ömrüne perakende devi haline gelen markanın yaratıcılığından futbol federasyonu başkanlığına kadar sayısız başarılar sığdıran Abdullah Kiğılı’nın yaşamı ve Kiğılı markasının yaratılmasının öyküsü, “Bir Markayı Yaratmak” adlı kitapla okurları ile buluşuyor. Yalın anlatım dili ile keyifle okunan kitap, gülümseyerek okuyacağınız küçük anekdotlarla daha ilgi çekici hale geliyor.

   

  Türkiye’de 207, yurt dışında 24 mağazası ve dünyaya yayılmış yaklaşık 300 satış noktası ile çalışan marka, pazar kahvaltısının olmazsa olmazı gündelik tasarımlardan özel davetler için aradığınız şık smokinlere kadar yüzlerce ürünü beğeninize sunuyor. Trendleri yeniden yorumlayan ve modern çizgileri ile stilinizi öne çıkarak Kiğılı’nın hikayesi “Bir Markayı Yaratmak” adlı kitapla şimdi okurlarıyla buluşuyor. Kiğılı kitap fiyatı ile her bütçeye hitap ediyor.