{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Büyük Beden Palto Modelleri

  Kiğılı benzersiz tasarımları ve usta terziliği ile erkek giyim modasına yön veriyor. Hafta sonu organizasyonlarından resmi toplantılara kadar hayatınızın her alanında size eşlik eden marka, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile uzun süreli kullanım sunuyor. Gömlek, takım elbise, smokin, mont gibi onlarca ürün grubu bulunan erkek giyim koleksiyonu ve kombinlerinizin imzası olan ürün çeşitleri ile bulunduğunuz her ortamda stilinizle ön plana çıkmanızı sağlıyor. 

  Kiğılı erkek giyim koleksiyonu geniş beden aralığı sayesinde tüm beden ölçülerine uyum gösteriyor. Sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmazı paltolar da büyük beden kalıpları ile beğeni topluyor. Kiğılı mont çeşitlerinden büyük beden palto modelleri, düğmeli ve cep detaylı tasarımları ile klasik ya da spor kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. Yün kaşe paltolar, düz ya da desenli modeller ve renk alternatifleri ile tercih alanınızı genişletiyor. Yünlü ve yumuşak kumaş dokusu, soğuk havalarda hayat kurtarıcı oluyor. Kiğılı kaban çeşitlerinden, büyük beden paltolar her yaş grubu için şıklık vadediyor.

  Palto Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

  Soğuktan koruma işlevleri paltoların en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle palto seçerken kumaş yapısının soğuğa karşı koruma sağlayıp sağlamayacağına dikkat etmeniz gerekiyor. Kaliteli kumaş kullanılarak üretilen paltoları seçerek hem soğuk havaların olumsuz etkisini en aza indirebilir hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kaliteli kumaş dokusu aynı zamanda paltonun kısa sürede yıpranma ve deforme riskini en aza indiriyor.

   

  Palto seçiminde, paltonun beden ve boyuna dikkat etmelisiniz. Doğru bedene karar verirken paltonun dış giyim ürünü olduğunu; ceket, kazak gibi giysilerin üzerine giyeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Omuz kısmının omuzlarınıza tam oturması ve ön düğmeleri kapalı iken beden kısmının gövdenizi sıkmaması doğru beden seçimi için ipucu veriyor. Size uygun beden ölçüsüne karar verirken paltonun tüm düğmeleri kapalı iken rahat hareket ettiğinizden emin olmanız gerekiyor. Paltolar uzun ya da kısa boyda olabiliyor. Uzun paltolar daha klasik ve resmi bir görüntü sunuyor. Kalça hizasında olan paltolar ise gerek takım elbiselerle gerekse spor kombinlerle kullanılabiliyor. Paltonun iç ve dış kısımlarda ceplerin bulunması hayatınızı kolaylaştırıyor. Palto seçerken ceplerin kullanışlı olup olmadığını da göz önünde bulundurmalısınız.

  Palto Kombinleri

  Günümüzde paltolar da kombinlerin bir parçası olarak kabul ediliyor. İşe giderken takım elbisenizin üzerine erkek giyim koleksiyonlarının temel renkleri kabul edilen siyah, antrasit ve gri gibi nötr renklerdeki kaşe yün paltonuzu giyebilir, kombininize biraz renk katmak için mavi ya da bordo bir atkı kullanabilirsiniz. Yeşil, lacivert, vizon, bordo gibi canlı renklerdeki paltolar ile klasik çizginizi esneterek farklılığınızı öne çıkarabilirsiniz.

   

  Düz renklere sahip modeller dışında desenli palto modelleri de erkek giyim koleksiyonlarında yerini alıyor. Desenli palto modellerini resmi ortamlarda ya da gündelik hayatta kullanabilirsiniz. Kot pantolon ve turuncu balıkçı yaka kazağınızı, lacivert desenli palto ile tamamlayarak şık bir kış kombini oluşturabilirsiniz. Siyah düz renk palto ile tamamlanan kot pantolon ve siyah triko kazakla sadeliğe vurgu yapabilirsiniz. Siyah kot ve siyah kazaklarınızı mükemmel bir şekilde tamamlayan desenli ve canlı renklerdeki palto modelleri stilinizi öne çıkarıyor. Kış aylarının en temel aksesuarları olan atkı, bere ve eldivenler paltoların da ayrılmaz parçaları arasında. Siyah renk aksesuarlar her renk kombinasyonu için ideal seçimler oluyor.

  Kiğılı Büyük Beden Palto Fiyatları  

  Seçkin çizgileri ve uzun yıllara dayanan deneyimi ile tarzına önem veren erkeklerin dikkatini çeken Kiğılı, erkek giyim trendlerine yön veriyor. Takım elbise ve smokin modelleri resmi ortamlarda ve organizasyonlarda tüm gözleri üzerinize çekiyor. Tişörtler ve trikolar gündelik hayatınıza şıklık katıyor. Aksesuar kategorisi altında yer alan onlarca ürün, kombinlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlıyor. 

  Kiğılı kaban çeşitlerinden, palto modelleri geniş beden aralığı karşınıza çıkıyor. Kiğılı büyük beden paltolar, rahat kalıpları ile gün boyu konfor sağlıyor. İç ve dış kısmı cepli, düz renk modeller ya da desenli tasarımlar sonbahar ve kış aylarında hem klasik hem spor kombinleri tamamlıyor. Marka, siyah ve gri gibi erkek giyim koleksiyonlarının temel renkleri dışında canlı renk alternatifleri de sunarak her zevke hitap ediyor. Kaliteli ve yünlü kumaş dokusu soğuktan korunmanıza olanak tanıyor. Kiğılı mont çeşitlerinden, büyük beden palto modelleri ve fiyatları stil sahibi erkeklerin dikkatini çekiyor. Siz de kaliteye ve şıklığa en uygun fiyatlarla sahip olmak için Kiğılı kampanyalarını ve indirim fırsatlarını takip edin.