{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

  Teknoloji Aksesuarları

  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Kiğılı Teknoloji Aksesuarları

  Son dönemlerde teknolojik ürünlere olan ilginin artmasıyla birlikte, aksesuar çeşitleri ihtiyaç haline gelmiştir. Bu durumun farkında olan Kiğılı, koleksiyonunda geniş yer ayırdığı Kiğılı teknoloji aksesuarları kategorisi ile özellikle, cep telefonu kullanımlarınızı daha rahat hale getirmektedir. Koleksiyonda çok sayıda telefon tutacağı çeşitlerine yer verilmekte olup bunların her biri farklı renklere ve desenlere sahiptir. Modeller arasında sade ve tek renge sahip olan parçaları da görebilirsiniz.

  Teknoloji aksesuarları, sadece telefon tutacağı ile sınırlı olmayıp buna bluetooth hoparlör çeşitleri de eklenmektedir. Değişik desenlerde üretilen bu hoparlörler, müzik keyfinizin daha da keyifli olmasını sağlayacaktır. Ürünlerin mini boyda olması, sizin için daha kullanışlı hale gelmektedir. Aynı zamanda oyun oynama, Pixel Art çizimler yapabilme gibi özelliklerinin bulunması, bu ürünlerin daha da ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

  Kiğılı artık sadece giyim ürünleriyle değil, teknolojik ürünleriyle de büyük ilgi ve dikkat çekmektedir. Teknoloji koleksiyonunun eklenmesiyle birlikte daha geniş ürün gamına sahip olan Kiğılı, ayakkabıdan aksesuar çeşitlerine kadar aradığınız her parçayı kolaylıkla bulabileceğiniz bir marka haline gelmektedir.

  Erkek aksesuar kategorisinde yer alan ürünlere ek olarak, erkek cüzdan çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Günümüzün çok tercih edilen aksesuarlarından biri olan cüzdanlar, tıpkı diğer ürünler gibi yüksek kalite ve uygun fiyat politikası çerçevesinde satışa sunulmaktadır. Böylece sizi mutlu edecek pek çok ürüne Kiğılı aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

  Kiğılı Teknoloji Aksesuarları Fiyatları

  Kiğılı teknoloji aksesuarları fiyatları, satın alacağınız ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Eğer son teknolojiyle üretilen parçalardan satın almayı düşünüyorsanız, bu ürünlerin fiyatları diğer ürünlere kıyasla size biraz yüksek olabilir. Ancak, Kiğılı’nın erkek aksesuar kategorisinde yaptığı indirimler ve kampanyalar, beğendiğiniz ürünü daha uygun fiyatlara alabilmenizi sağlar. Aksesuar kategorisinde üç al iki öde fırsatının olması sayesinde, termos bardak çeşitlerinden beğendiğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

  Günlük yaşamı kolaylaştıran ürünler arasında yer alan güneş gözlüğü çeşitleri de büyük ilgi görmektedir. Kiğılı kategorilerinde en çok ilgi gören ürünlere yer verilirken, erkeklerin aksesuar ihtiyaçları da en iyi şekilde karşılanır. Bu durum, Kiğılı erkek giyim ürünleri için de geçerlidir. Özellikle klasik takım elbise çeşitleriyle adından sıklıkla söz ettiren Kiğılı, her bir ürününü kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlar. Eğer ilk kez Kiğılı koleksiyonlarını inceliyorsanız, erkek gömlek modelleri koleksiyonunu inceleyerek, son derece şık modellere sahip olabilirsiniz. Tüm kategorilerde hem klasik hem de spor giyime dair çok sayıda parça yer almaktadır. Bunlara ek olarak geniş ürün gamına sahip olan aksesuar çeşitleri de alışverişinizi daha keyifli hale getirecektir.

  Kiğılı, sektördeki tecrübesi ve başarısı sayesinde, erkek giyiminde en çok tercih edilen marka haline gelmektedir. Bu nedenle de siz de giyim alışverişlerinizi, sektörün en iyi markasına ait koleksiyonlardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Kiğılı teknoloji aksesuarları koleksiyonunu inceleyerek, ihtiyacınız olan modellere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.