{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

  Termal Ürünler

  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Termal Ürünler

  Kiğılı Termal Ürünler

  Erkek modasının öncü markaları arasında yer alan ve gardıroplara şıklık, kalite ve rahatlık getiren Kiğılı termal ürün kategorisinde yer alan ürünleri ile olumsuz hava koşullarından korunmanıza olanak tanıyor. Termal ürünlerin özellikleri vücut ısınızın %80’ini muhafaza etmek ve ısıyı vücutta tutmaktır. Termal giysiler özel teknolojileri sayesinde vücut ısısını korurken teri ve nemi de diğer tabakalara yönlendirerek hızla dışarı atıyor. Böylece termal özellikli giysiler soğuk havalarda terlemeden sıcak ve kuru kalmanıza yardımcı oluyor.

  Kiğılı termal ürünler kategorisinde bulunan çorap, yelek, mont ve polar modelleri soğuk hava koşullarında herkes için maksimum konfor sunuyor. Kiğılı termal çorap modelleri polyester karışımlı kumaş materyali ile kış günlerinde ya da olumsuz hava şartlarında ayaklarınızın hızla ısınmasına destek oluyor. Şarj edilebilir ısıtmalı çorap modelleri 5v şarj edilebilir batarya ile çalışmaktadır. Ayak donmalarının başladığı ayak parmak uçlarında yer alan bataryalar, yaklaşık 40 dereceye kadar ısıtma sağlamaktadır. Her ayak ölçüsüne uygun çoraplar, soğuklara karşı pratik bir önlem olarak soğuk havalarda yanınızda olmaktadır.

   

  Kiğılı termal yelekler ön ve arka kısma yerleştirilen ısıtma panelleri sayesinde maksimum rahatlık sunuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip yelekler kan dolaşımını dengeleyerek vücut ısınızı koruyor. Yelek yerine mont tercih edenler Kiğılı termal mont modelleri ile sıcaklığın ve konforun tadını çıkarıyor.

  Kiğılı Termal Mont Modelleri

  Kiğılı termal montlar soğuk havalarda ısınmanıza yardımcı olurken şıklığından taviz vermek istemeyenlerin de beğenisini topluyor. Hafif kumaş materyaline sahip ve cepli modeller farklı renk ve tasarımları ile dikkat çekiyor. Kiğılı ısıtmalı bataryalı mont modelleri günün her anı sıcak kalmanıza imkân tanıyor. Isıtma panelleri montun hem ön hem arka tarafta bulunduğundan dengeli ısı sağlıyor. Telefon, cüzdan gibi küçük eşyalarınız için güvenli muhafaza sunan cepler aynı zamanda ısıtma bataryası için de fonksiyonel bir alan oluşturuyor. Önden fermuarlı modeller kolaylıkla giyilip çıkartılıyor.

  Teri ve nemi hızla dışarı atan ve vücut sıcaklığını içeride tutan Kiğılı polar mont modelleri de ön ve arka kısmında bulunan ısıtma panelleri ile kan dolaşımını dengeliyor. Her bedene ve her zevke uyum gösteren hem rahat hem şık polar montlar, soğuk havalarda en ideal çözümler arasına giriyor. Polar mont modelleri soğuk hava koşullarında modern tasarımı ile kot pantolonlarınızın kusursuz şekilde tamamlıyor.

  Termal Giysileri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

  Özel kumaşları sayesinde vücudunuzu soğuktan koruyan termal giysiler pamuklu giysilerin aksine teri vücuttan dışarı yönlendirerek kuru kalıyor. Böylece vücut ısınızı dengelemeye yardımcı oluyor ve konfor sunuyor. Termal giysilerin bir diğer özelliği de hafif kumaşa sahip olmaları. Bu nedenle üzerinizde iken ya da çantanızda taşırken ekstra ağırlık oluşturmuyor.

  Termal giysilerin vücudunuzu sarması ve tam olarak kavraması termal ürün seçerken dikkat edilmesi gereken faktörlerin başında geliyor. Çünkü termal giysiler vücudu kavrayarak ısınızı kontrol altına alıyor. Bu nedenle giysi seçiminde sizin için en uygun bedeni bulmalısınız. Giysiler sizin için ne çok bol ne de çok dar olmalı. Mont ya da yelek gibi giysilerde doğru beden seçimi için omuz oturuşlarına ve yaka duruşuna dikkat edilmesi gerekiyor. Termal giysi seçiminde kaliteli kumaş dokusuna da dikkat edilmesi gerekiyor. Kaliteli kumaş kullanılarak üretilen giysileri uzun süre yıpranmadan kullanabilirsiniz.

  Kiğılı Termal Ürün Fiyatları

  Termal ürünler günümüzde sadece sporcuların tercihi olmuyor. Çünkü termal giysiler özel teknoloji ve kumaşları sayesinde soğuk hava koşullarında herkesin konfor beklentisini karşılıyor. Vücut ısısını koruyarak kan dolaşımını dengeleyen Kiğılı termal ürünler olumsuz hava şartlarında keyifli zaman geçirmenize yardımcı oluyor. Ayak parmak uçlarına yerleştirilen paneller sayesinde üşümeyi engelleyen termal çoraplar, ısıtmalı bataryalı yelek ve montlar pratik kullanım sağlıyor. Kiğılı polar modelleri de ön ve arka tarafa yerleştirilmiş ısıtma panelleri sayesinde soğukla savaşmanıza yardımcı oluyor.

  Kiğılı kaliteli ürünleri ve şık tasarımları ile her zaman erkek gardıroplarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hem spor hem klasik tarz sevenler için güvenilir ürünler sunan marka, uzun süreli kullanım sunuyor ve yıllar boyunca her anınıza eşlik ediyor. Termal ürünler alt kategorisinde bulunan Kiğılı ürünler de olumsuz şartlarda rahatlık sunarak gündelik hayatınızı kolaylaştırıyor. Kiğılı termal ürünler fiyatları ile de tam not alıyor. Kalitenin ve konforun adresi Kiğılı, size özel indirim fırsatları ve kampanyalar ile sizleri bekliyor.